TERMOIZOLAČNÍ FOLIE


Představte si, jak se cítíte, když se v zimě probudíte do studeného domova, protože všechno teplo uniklo přes okna, nebo jak jste v létě zpocení a nekomfortní, protože slunce přes okno vyhřívá místnost na neúnosné teploty. Už vás to nebaví? Máme pro vás řešení - naši termoizolační folii na okna!

Naše termoizolační folie na okna funguje jako ochranný štít pro vaše domovy. V zimě udržuje teplo uvnitř a v létě blokuje sluneční záření, které by jinak vyhřívalo vaše prostory. Můžete si užívat pohodlí svého domova bez obav z rostoucích nákladů na energie.

Představte si, že se probudíte do teplé, útulné místnosti v zimě bez toho, aniž byste museli nastavit topení na maximum. Nebo jak si v létě užíváte klidného odpoledne bez potřeby zapínat klimatizaci. To vše je možné s naší termoizolační folií na okna. Nejen že vám ušetří peníze na energiích, ale také přispěje k ochraně životního prostředí snížením spotřeby energie.

Nenechte se trápit nepříznivými teplotami. Užijte si pohodlí svého domova po celý rok s naší termoizolační folií na okna. Objednejte si ji ještě dnes a uvidíte, jak se vaše domácí prostředí promění        k lepšímu. Vaše spokojenost a pohodlí jsou pro nás na prvním místě.

Cena folie včetně montáže je u průměrného bytu 2+1 cca 5 500,- Kč. Zaměření oken na místě a doprava je u nás zdarma. Zavolejte nebo napište ještě dnes a my Vám řekneme cenu a možný termín instalace.

volejte 774 194 251

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.